Pora się przywitać

12:44:00Cześć wszystkim :)
Nazywam się Karolina i jestem wesołą 24 latkom. Interesuję się tematem kosmetologi oraz całą rzeszą podobnych zagadnień.
Cały czas uczę się czegoś nowego (jak każdy), jednak aby nie być gołosłowną osobą, która nie wie o czym piszę, a niektóre osoby mogłyby to tak odebrać chcę tylko uświadomić, iż posiadam wykształcenie kosmetyczne, które dodatkowo uzupełniłam o kierunek biomasażu.
Chciałabym aby owe tematy były motywem przewodnim mojego bloga. Co do pozostałych zainteresowań, to z całkowitym przekonaniem, chcę wymienić literaturę o której znajdzie się tu pewnie niejeden wpis :).
Prócz powyższych upodobań, dość dużo czasu poświęcam tematom związanym z pielęgnacją ciała podczas tzw. stanu błogosławionego, więc śmiem twierdzić, iż na 99% posty tego typu również pojawią się na blogu.
Staram się mieć otwarty umysł, czego efektem będzie różnorodność tematyczna. Mam nadzieję, że każda z was znajdzie tutaj coś dla siebie.
Ze wszelkich sił starać się będę aby poświęcić temu blogowi jak najwięcej czasu a, że mam go w nadmiarze, to myślę, iż nie będzie z tym większego problemu.
Mam nadzieję, że Was zainteresuję i będziecie mnie odwiedzać:)
Jeśli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam.

Może Ci się spodobać:

1 komentarze

Like us on Facebook

Flickr Images